Fenerbahçe’de 2 Nisan seferberliği!

Fenerbahçe yönetimi, olağanüstü genel kurulda üye çoğunluğunu sağlamak için alarma geçti. 20 bin üyenin genel kurula katılmasını planlayan sarı-lacivertli yönetim, üyelere sürekli sms atıp çağrı yaparken, ulaşım dahil her konuğa yardımcı da olunacak. Başkan Ali Koç yetkiyi ilk toplantıda alıp işi şansı bırakmak istemiyor.

Sarı-lacivertli kulübün 2021 yılında yapılan genel kurulunda 34 bin 709 üyenin 28 bin 529’u katılım gösterirken, bu kez 40 bini bulan üyelerin en az yarısının yani 20 bin kişinin katılım göstermesi gerekiyor.

20 BİN KATILIM GEREKİYOR

Bunun için de sarılacivertli yönetim büyük bir seferberlik ilan etti. Başta ulaşım organizasyonu olmak üzere şehir dışından gelecek üyelere de her türlü kolaylığın ve desteğin gösterilmesi için adımlar da atıldı.

YÖNETİMDEN SEFERBERLİK

Üyelerin cep telefonlarına gönderilen mesajlarla bir anket yapan yönetim, kongrenin gerçekleşmesi için yeterli üye sayısına ulaşılacağı sinyalini aldı.

Anket dışında üyelere de her gün mesajlar atılarak olağanüstü genel kurul için çağrı da yapılıyor. Başkan Ali Koç’un konuşmalar için süre sınırlaması istemediği toplantının gece yarısına kadar sürmesi bekleniyor. Genel kurulda sadece iftar arası verilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x